Oferujemy Państwu kompleksową pielęgnacje, oraz zakładanie ogrodów na terenie województwa mazowieckiego.

 • Zakładanie Ogrodów

  Oferujemy Państwu kompleksowe zakładanie ogrodów. Przy wyborze naszej firmy każdy klient ma pewność, że materiały użyte do budowy ogrodu pochodzą od sprawdzonych dostawców. Nasze doświadczenie idzie w parze z nutą zmysłu artystycznego, sumienności, oraz sercem wkładanym w każdy projekt. W naszej ofercie można znaleźć m.in.: nasadzenie roślin, budowa skalniaków i oczek wodnych, zakładanie rabat, wykonanie alejek i chodników, zakładanie trawników.

 • Pielęgnacja ogrodów

  Żaden ogród-nawet ten najmniej wymagający nie obejdzie się bez pielęgnacji. Aby nasz zielony zakątek cieszył oko, musimy poświęcić mu naszą wiedzę, umiejętności, oraz czas. Dużo czasu. Wychodzimy naprzeciw Państwa wymaganiom, oferując kompleksową pielęgnacje ogrodów-przy użyciu naszej wiedzy, umiejętności i czasu. Posiadamy zarówno rozwiązanie jednokrotne, jak i abonamentowe. Używamy profesjonalnych narzędzi, sprawdzonych marek, takich jak: Fiskars, Stiga, Stanley, AL-KO, Pubert.  Gdy tylko pojawimy się "na ogrodzie", powiemy co należy i w jakiej kolejności zrobić, aby ogród był możliwie najpiękniejszy!

 • Koszenie trawników wielkopowierzchniowych

  W naszej ofercie posiadamy również koszenie trawników o dużej powierzchni. Usługę taką wykonujemy riderem ogrodowym Stiga Park Pro21, z przegubowym systemem sterowania, oraz kosiskiem z przodu-co umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. W zależności od utrudnień terenu, oraz wysokości trawy, Stiga Park może skosić do 18000m2 w ciągu dnia. Traktorek idealnie spisuje się przy osiedlach mieszkaniowych, parkach i boiskach. Kosisko posiadające system mulczowania, umożliwia rozdrobnienie skoszonej trawy. Zamiast zbierania pokosu, zamienia się w naturalny nawóz! Mniejsze trawniki kosimy standardowymi metodami-kosiarka, kosa spalinowa i nożyce.

 • Koszenie nieużytków

  Oferujemy koszenie nieużytków-od małych do dużych powierzchni. Tak jak w przypadku trawników-wykorzystujemy tutaj rider ogrodowy Stiga Park Pro21. Jednakże zamiast kosiska rotacyjnego, podłączamy kosisko bijakowe, które umożliwia wykaszanie wysokiej trawy precyzyjnie, oraz w o wiele krótszym czasie, niż tradycyjnymi metodami. Wysokie trawy są mielone przy pomocy bijaków i w przeciągu miesiąca już nie widać pokosu. Oczywiście, jeśli dla Państwa liczy się czas i pokos nie może zostać, to posiadamy w naszej ofercie zgrabienie i wywóz. Do mniejszych metraży używamy kos spalinowych.

 • Sprzątanie osiedli mieszkaniowych

  Oferujemy pełne wsparcie osiedli mieszkaniowych w dziedzinie czystości! Profesjonalna obsługa, dobry kontakt-to jest z pewnością to, czego Państwo oczekują. Do każdej oferty podchodzimy indywidualnie, w zależności od wielkości powierzchni wewnętrznych, utwardzonych powierzchni zewnętrznych, terenów zielonych, oraz częstotliwości wykonywanych prac. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatną wycenę.

Zainteresowany? Zadzwoń +48 505 949 510